Edita Angyalová

Edita Angyalová kontakt

Poskytujem konzultácie a mentoring majiteľom malých a stredných firiem, ktoré chcú vyrásť, alebo hľadajú externú pomoc v oblasti financií, stratégie, akvizícií a implementácie informačných systémov. Mentoring poskytujem tiež ľuďom, ktorí chcú zásadne zmeniť svoju kariéru, no niečo im v tom bráni. Ak chcete o mne vedieť viac, prečítajte si môj profil.

Ak chcete mať predstavu o cene mojich konzultácií, moja aktuálna hodinová sadza sa hýbe od 350.- EUR* a moja celodenná sadzba od 1.250.- EUR*. Väčšinu projektov však naceňujem individuálne. Úvodnú konzultáciu poskytujem vždy zdarma – pretože spolupracovať má zmysel len vtedy, ak pre vás moje know-how bude prínosné, a ak si ľudsky (po)rozumieme. Časť svojho času venujem aj dobročinnej = neplatenej mentoringovej a konzultačnej činnosti.

Ak sa so mnou chcete spojiť, urobte tak prosím pomocou niektorej zo sociálnych sietí, mailom k podcastu alebo do firmy, alebo cez tento kontaktný formulár.

*uvedené ceny sú bez DPH.  Pre fyzické osoby som schopná služby poskytnúť prostredníctvom partnerskej spoločnosti - neplatcu DPH

Napíšte mi

Kolónky označené * treba vyplniť

Scroll to top